بازدید دکترخطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از شرکت الکتریک خودرو شرق

به گزارش روابط عمومی شرکت الکتریک خودرو شرق :
در این بازدید که در روز چهارشنبه مورخه ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۱ در ساعت ۱۵ انجام گردید :
دکتر خطیبی با حضور در شرکت الکتریک خودرو شرق ضمن بازدید از خطوط تولید این مجموعه در نشستی با مدیرعامل این شرکت ، در ابتدای سخنان خود با اشاره به ضرورت استفاده از نیروی انسانی جوان عنوان کرد : امروز با دیدن نیروی انسانی جوان در این مجموعه میتوانیم به آینده این شرکت در مسیر پیشبرد اهداف امیدوار باشیم.
ایشان در ادامه به این موضوع اشاره داشتند که رضایت نیروی انسانی از مهمترین عوامل رشد و توسعه هر شرکت می باشد ، هر چه رضایت نیروی انسانی بیشتر باشد ، برکت و پیشرفت در کار بیشتر خواهد بود و منجر به ایجاد یک مجموعه آرام خواهد شد.
دکتر خطیبی در ادامه با تاکید بر نقش مهم و اثرگذار شرکت الکتریک خودرو شرق در پیشبرد اهداف گروه صنعتی ایران خودرو گفت : هر چه مجموعه الکتریک خودرو شرق روند رو به توسعه و پیشرفت بیشتری داشته باشد ، در مسیر رشد ایران خودرو موثرتر خواهد بود.
دکتر خطیبی با اشاره به نقش بسزای شرکت های دانش بنیان در صنعت افزود : باید از تمام ظرفیت های جوانان نخبه در دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان در زمینه های مرتبط بهره برد.
در پایان دکتر خطیبی ضمن تشکر از تلاش های مجموعه الکتریک خودرو تاکید داشت که : باید در مسیر ساخت خودروهای « ری را » و « تی اف ۲۱ » تلاش حداکثری انجام شود تا از هر لحاظی خودرویی بدون عیب و نقص تولید گردد .