مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و کنونی شرکت الکتریک خودرو شرق

روز سه شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و کنونی شرکت الکتریک خودرو شرق در سالن آفتاب کارخانه پژوهش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت الکتریک خودرو شرق در این مراسم که با حضور مدیر عامل محترم شرکت قطعات اتومبیل ایران آقای دکتر خجسته پور و هیأت همراه و آقای مهندس شبانی و جمعی از مدیران ارشد شرکت الکتریک خودرو شرق برگزار شد ابتدا آقای دکتر خجسته پور به ایراد سخن پرداختند.
ایشان ضمن تمجید از برخی ویژگی های کاری ، فنی و شخصیتی آقای مهندس شبانی ایشان را فردی خستگی ناپذیر و مدیری وارسته توصیف کردند و برای ایشان در ادامه خدمت آرزوی موفقیت کردند و ابراز امیدواری کردند که با این تغییر مدیریتی اتفاقات خوبی هم برای شخص مهندس شبانی و هم برای مجموعه شرکت الکتریک خودرو شرق رقم بخورد.
ایشان همچنین آقای مهندس ضابط نیا را مدیری باتجربه، توانمند، خوش فکر، دلسوز و با رزومه ای قوی دانستند و ابراز امیدواری کردند با همراهی همه عوامل و دست اندرکاران شرکت الکتریک خودرو شرق در مسئولیت جدید هم همین روند ادامه یابد و شاهد موفقیت های بیشتر در این شرکت باشیم.
آقای دکتر خجسته پور بر موضوع کاهش هزینه ها تاکید موکد کرده و از آقای مهندس ضابط نیا خواستند برای کاهش هزینه ۱۲ درصدی محصولات که دستور مدیریت محترم ایران خودرو است برنامه ریزی های لازم را انجام دهند تا به این مهم نایل بشویم.
ایشان در این باره تاکید کردند، با توجه به روحیه تحول گرایی که در آقای مهندس ضابط نیا سراغ دارند این کار حتما شدنی است.
موضوع دیگری که آقای دکتر خجسته پور به آن اشاره کردند بحث بازار یدک و توجه ویژه به این مهم بود که تحقق آن را کاری بسیار بزرگ اما دست یافتنی دانستند و بر هدف گذاری مجموعه شرکت برای نیل به آن تاکید کردند.
در ادامه نیز با اشاره به اهمیت حوزه الکترونیک به عنوان آینده این صنعت و نیز نیاز کنونی بازار از مدیریت جدید خواستند که پیگیری آنرا در اولویت های کاری خود قرار دهند.
موضوع تنوع بازار، مسئله دیگری بود که آقای دکتر خجسته پور به آن پرداختند و ابراز امیدواری کردند به روزهایی برسیم که محصولات این شرکت صادر میشد و ما در خارج از کشور هم بازار داشتیم.